Номінація
Веб-технології

Прочитати більше

Про номінацію

Номінація «веб-технології» - новинка 2016/2017 навчального року. Тоді вперше змагання з вебу було проведено серед учнів усієї України, та ще в онлайні! Наша команда авторів запропонує школярам нові нестандартні завдання на знання HTML, CSS та JavaScript, роботу з відомими фреймворками, бібліотеками сучасними технологіями – усе це заради створення веб-сторінок та збільшення просторів Інтернету!

Оцінюватимуть роботи учнів у цій номінації професіонали своєї справи – розробники компаній світового рівня, таких як EPAM Systems, SoftServe, Grammarly, а також кращі українські девелопери!

Етапи ІОІТ-2017

Усі дати наразі є орієнтовними та можуть бути змінені!

І (відбірковий) етап

Складається з вправ (тестів) на загальні компетенції у сфері веб-технологій (рівень знань учасника з мови розмітки HTML, мови стилів CSS та мови програмування JavaScript). І етап виконується учасниками в режимі реального часу впродовж 1 години 30 хвилин.

ІІ етап

Допускаються кращі учасники за результатами І етапу.
Передбачає виконання учасниками 5 практичних завдань зі створення елементів веб-сторінок підвищеної складності впродовж 5 днів.

ІІІ етап

Допускаються кращі учасники за результатами І-ІІ етапів.
Передбачає здійснення верстки у відповідності до шаблонів та вказівок без використання сторонніх бібліотек та фреймворків.

IV (фінальний) етап

Допускаються кращі учасники за результатами І-ІІІ етапів.
ІV (фінальний) етап ІОІТ-2017 у номінації «Веб-технології» проводитиметься в два тури: 7 і 8 березня. 9 березня автори завдань та члени журі проведуть розбір завдань обох турів, а 10 березня відбудеться закриття заходу та нагородження переможців.