Партнери

Прочитати більше

Природничо-науковий ліцей №145 Печерського району міста Києва

Природничо-науковий ліцей №145 створено на базі фізико-математичної школи, педколектив якої має піввіковий досвід роботи з обдарованими дітьми. Тут є практичний досвід та інтелектуальний потенціал для того, щоб стати першою ланкою у підготовці інтелектуальної еліти України.

Видавництво "Шкільний світ"

Видавництво «Шкільний світ» засноване в 1996 році. Нині це справжній флагман освітянської преси та літератури, що спеціалізується на випуску періодичних видань і навчально-методичних матеріалів. «Шкільний світ» є засновником та видавцем 29 брендів газет, 5 журналів та понад 150 книжок. Щотижневий тираж видань становить понад 100 тис. екземплярів. Цільова аудиторія — це представники освітньої галузі України віком від 18 до 70 років у всіх регіонах України. Неперервну видавничу діяльність «Шкільного світу» забезпечує понад 100 працівників.

Газета "Інформатика"

Видання, що виходить за підтримки МОН та Академії педагогічних наук України. У ньому Ви знайдете все, що потрібно вчителю інформатики — фахові матеріали та розробки найкращих уроків від педагогів усієї України, новини світу інформатики, офіційні матеріали тощо. Окрім фахової інформації, що незамінна у щоденній роботі вчителя, у газеті «Інформатика», ви знайдете чимало матеріалів для читання на дозвіллі. З газетою «Інформатика» ви будете орієнтуватися в сучасному мінливому світі інформаційних технологій, а отже будете впевненими у своїй професійній діяльності!

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Київський національний університет імені Тараса Шевченка сьогодні - це класичний університет дослідницького типу, провідний сучасний науково-навчальний центр України, що засновано у 1834 році, основним завданнями якого є навчально-виховна, науково-дослідницька та інноваційна діяльність.