Абсолютне місце | Прізвище, ім'я, по-батькові учасника | Клас | Регіон | І етап | ІІ етап | ІІІ етап | Сума балів | ||
Завдання 1. HTML | Завдання 2. CSS | Завдання 3. JavaScript | |||||||
1 | Щербаков Андрій Вікторовіч | 9 | Київська | 42 | 101 | 120 | 110 | 237 | 610 |
2 | Романенко Сергій Миколайович | 9 | Черкаська | 32 | 93 | 120 | 0 | 193 | 438 |
3 | Міхальов Владислав Валерійович | 9 | Кіровоградська | 24 | 90 | 76 | 40 | 160 | 390 |
4 | Пилипишин Олександр Володимирович | 9 | Тернопільська | 31 | 100 | 0 | 95 | 0 | 226 |
5 | Цвинда Олексій Андрійович | 9 | Дніпропетровська | 27 | 78 | 0 | 0 | 36 | 141 |
6 | Савенко Ігор Ігорович | 9 | Чернівецька | 22 | 56 | 0 | 0 | 0 | 78 |
1 | Кісельов Богдан Генадійович | 10 | Дніпропетровська | 32 | 110 | 94 | 105 | 213 | 554 |
2 | Білянський Андрій Романович | 10 | Івано-Франківська | 34 | 96 | 90 | 95 | 199 | 514 |
3 | Заворотинський Максиміліан Віталійович | 10 | Київ | 37 | 81 | 82 | 115 | 175 | 490 |
4 | Дмитрієв Дмитро Андрійович | 10 | Одеська | 33 | 110 | 86 | 0 | 211 | 440 |
5 | Харахайчук Іван Анатолійович | 10 | Полтавська | 30 | 102 | 84 | 0 | 135 | 351 |
6 | Пилипченко Іван Юрійович | 10 | Київ | 34 | 94 | 0 | 0 | 143 | 271 |
7 | Новосьолова Аліна Олександрівна | 10 | Дніпропетровська | 33 | 100 | 20 | 90 | 0 | 243 |
8 | Козелецький Олег Ігорович | 10 | Київ | 29 | 20 | 60 | 0 | 62 | 171 |
9 | Щур Антон Сергійович | 10 | Київська | 33 | 95 | 0 | 0 | 0 | 128 |
10 | Забчук Юлія Володимирівна | 10 | Тернопільська | 25 | 89 | 0 | 0 | 0 | 114 |
11 | Роздобудько Олександр Сергійович | 10 | Київ | 27 | 84 | 0 | 0 | 0 | 111 |
1 | Кулявець Тарас Андрійович | 11 | Львівська | 40 | 110 | 116 | 70 | 238 | 574 |
2 | Калюх Євгеній Вікторович | 11 | Волинська | 34 | 109 | 120 | 110 | 163 | 536 |
3 | Зайцев Кирило Юрійович | 11 | Київ | 33 | 110 | 80 | 105 | 191 | 519 |
4 | Зеленін Владислав Юрійович | 11 | Херсонська | 38 | 84 | 116 | 0 | 219 | 457 |
5 | Яковина Андрій Анатолійович | 11 | Херсонська | 36 | 96 | 100 | 0 | 170 | 402 |
6 | Компан Вадим Олександрович | 11 | Хмельницька | 27 | 99 | 20 | 75 | 145 | 366 |
7 | Шумаков Максим Геннадійович | 11 | Волинська | 38 | 95 | 0 | 0 | 221 | 354 |
8 | Закотянський Олександр Володимирович | 11 | Івано-Франківська | 34 | 95 | 120 | 90 | 0 | 339 |
9 | Пархомчук Андрій Юрійович | 11 | Волинська | 34 | 99 | 0 | 0 | 200 | 333 |
10 | Тарасов Ігор Валерійович | 11 | Хмельницька | 34 | 99 | 0 | 0 | 0 | 133 |
ІІІ етап ІОІТ-2017.
Остаточні результати
Прочитати більше
Нижче подано остаточні результати ІІІ етапу у номінації "Веб-технології". Прийом апеляційних заяв щодо результатів ІІІ етапу було проведено з 2 січня по 17:00 5 січня 2018 року за допомогою системи itolymp.
Результати ІІІ етапу зафіксовані спільним рішенням журі та організаційного комітету від 5 січня 2018 року.