Прізвище, ім'я, по-батькові учасника | Клас | Регіон | Word | PowerPoint | Excel | IV етап | І-ІІІ етапи | І-ІІІ етапи (залік) | Сума | Місце |
Неділько Оксана Віталіївна | 9 | Полтавська | 0 | 27 | 41 | 68 | 931 | 14.3 | 82.3 | ІІ |
Бондар Христина Вікторівна | 9 | Херсонська | 11 | 14 | 33 | 58 | 822 | 12.6 | 70.6 | ІІІ |
Куник Неля Вікторівна | 9 | Чернігівська | 0 | 26 | 25 | 51 | 801 | 12.3 | 63.3 | |
Печій Ростислав Романович (поза конкурсом) | 9 | Харківська | 11 | 10 | 35 | 56 | 0 | 56 | п/к | |
Следовський Андрій Олександрович | 9 | Чернігівська | 11 | 25 | 0 | 36 | 817 | 12.6 | 48.6 | |
Шиба Анастасія Олександрівна (поза конкурсом) | 9 | Дніпропетровська | 11 | 16 | 5 | 32 | 0 | 32 | п/к | |
Гаєвська Софія Леонідівна (поза конкурсом) | 9 | Дніпропетровська | 0 | 18 | 6 | 24 | 0 | 24 | п/к | |
Лук'яненко Максим Андрійович (поза конкурсом) | 9 | Київ | 0 | 9 | 1 | 10 | 0 | 10 | п/к |
ІV етап ІОІТ-2016.
Попередні результати
Прочитати більше
9 клас
10 клас
Прізвище, ім'я, по-батькові учасника | Клас | Регіон | Word | PowerPoint | Excel | Access | IV етап | І-ІІІ етапи | І-ІІІ етапи (залік) | Сума | Місце |
Кореневський Ілля Сергійович | 10 | Херсонська | 35 | 28 | 35 | 2 | 100 | 1154 | 18.7 | 118.7 | І |
Петроченко Діана Сергіївна | 10 | Херсонська | 2 | 31 | 38 | 10 | 81 | 1141 | 18.5 | 99.5 | ІІ |
Кузьмич Анастасія Володимирівна | 10 | Херсонська | 0 | 29 | 42 | 0 | 71 | 1066 | 17.3 | 88.3 | ІІІ |
Зеленін Владислав Юрійович | 10 | Херсонська | 0 | 25 | 24 | 18 | 67 | 1141 | 18.5 | 85.5 | ІІІ |
Білоусова Наталія Олексіївна | 10 | Херсонська | 1 | 15 | 42 | 0 | 58 | 1176 | 19.1 | 77.1 | ІІІ |
Бабанський Олександр Олексійович | 10 | Київ | 0 | 29 | 25 | 0 | 54 | 975 | 15.8 | 69.8 | |
Фролов Дмитро Андрійович | 10 | Чернігівська | 0 | 26 | 27 | 1 | 54 | 801 | 13 | 67 | |
Циммерман Олексій Геннадійович | 10 | Запорізька | 11 | 3 | 15 | 8 | 37 | 997 | 16.2 | 53.2 | |
Дерябін Микита Євгенійович | 10 | Полтавська | 0 | 11 | 20 | 5 | 36 | 930 | 15.1 | 51.1 | |
Філенко Михайло Олександрович | 10 | Запорізька | 0 | 0 | 35 | 0 | 35 | 762 | 12.4 | 47.4 | |
Черненко Всеволод Сергійович (поза конкурсом) | 10 | Київ | 0 | 9 | 10 | 16 | 35 | 0 | 35 | п/к |
11 клас
Прізвище, ім'я, по-батькові учасника | Клас | Регіон | Word | PowerPoint | Excel | Access | IV етап | І-ІІІ етапи | І-ІІІ етапи (залік) | Сума | Місце |
Шатохін Максим Сергійович | 11 | Херсонська | 4 | 22 | 49 | 15 | 90 | 1207 | 19.6 | 109.6 | І |
Колмиков Михайло Олексійович | 11 | Херсонська | 27 | 29 | 35 | 1 | 92 | 1071 | 17.4 | 109.4 | І |
Ярема Сергій Олександрович | 11 | Київ | 24 | 2 | 48 | 20 | 94 | 860 | 14 | 108 | І |
Манько Анна Іванівна | 11 | Львівська | 0 | 15 | 30 | 25 | 70 | 1280 | 20.8 | 90.8 | ІІІ |
Мачехін Микита Андрійович | 11 | Київ | 0 | 23 | 39 | 0 | 62 | 880 | 14.3 | 76.3 | |
Молчанова Варвара Сергіївна | 11 | Донецька | 0 | 13 | 31 | 12 | 56 | 1218 | 19.8 | 75.8 | |
Андрусяк Михайло Дмитрович | 11 | Івано-Франківська | 0 | 26 | 20 | 10 | 56 | 1032 | 16.8 | 72.8 | |
Іванова Юлія Анатоліївна | 11 | Полтавська | 0 | 10 | 28 | 6 | 44 | 1042 | 16.9 | 60.9 | |
Житар Роман Віталійович (поза конкурсом) | 11 | Київ | 2 | 0 | 27 | 1 | 30 | 0 | 30 | п/к |